Mūsu pārstāvētie zīmoli

Rūpējoties par darba drošību daudzu gadu garumā, esam izvēlējušies uzticamākos ražotājus un sadarbības partnerus. Esam kļuvuši par oficiālajiem dīleriem zīmoliem, kuru vārds individuālo aizsardzības līdzekļu pasaulē apzīmē kvalitāti, augstus ražošanas un darba drošības standartus. 

 Zīmols, kurš neprasa paskaidrojumus. Viņu devīze - Zinātne.... ir tikai zinātne. Līdz brīdim, kad ar to uzlabojam pasauli - pilnībā attaisno sevi. Jaunas inovācijas, arvien uzlaboti produkti. Esam 3M oficiālie dīleri Latvijā. 

 Sievin Jalkine Oy ir lielākais darba apavu ražotājs Ziemeļeiropā. No SIEVI rūpnīcām Somijā, katru gadu, visā pasaulē tiek piegādāts vairāk nekā miljons apavu pāru. SIEVI ražotos darba apavus raksturo augsta drošība un izturība. To ražošanas procesā tiek ievērotas cilvēktiesības un vides aizsardzība. Darba apavi tiek ražoti no ilgtspējīgi iegūtiem materiāliem. SIEVI piedāvā 12 mēnešu garantiju materiālu un ražošanas defektiem. Ar lepnumu sakām, ka esam SIEVI dīleri Latvijā.

 Dāņu zīmols, kurš piedāvā pirmās palīdzības risinājumus darba vietās. Sākot no atsevišķiem produktiem, kā acu skalošanas līdzekļi, plāksteri, pret apdeguma gēli līdz pilnām stacijām, kurās nokomplektēts viss nepieciešamais pirmās palīdzības sniegšanai ražošanas uzņēmumos. Piedāvājumā pieejami daudz un dažādi roku higiēnas līdzekļi - kremi, pastas, dezinfikatori, salvetes, ziepes. 

 Zīmols, kas piedāvā pilnu individuālo aizsardzības līdzekļu klāstu. Delta Plus ir nozīmīgs pasaules mēroga spēlētājs, kuru izvēlas tā plašās specializācijas un globālās pieejamības dēļ. 

Itāļu zīmols, kas izceļas ar modernu dizainu un  augstu kvalitāti, piedāvājot visa spektra individuālos aizsardzības līdzekļus. 

Zīmols, kurš specializējas visa veida individuālo aizsardzības līdzekļus ražošanā uzņēmumiem, kuru darba procesā tiek izmantota metināšana. Ņemot vēra tā specifiku ar pārliecību sakām, ka šie ir vieni no kvalitātīvākajiem IAL metinātājiem. Sortimentā ir pieejamas vairākas līnijas, kas pielāgotas dažādiem metināšanas procesiem. 

Vācu zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes darba apģērbu. Apģērbu ražošanā tiek pievērsta īpaša rūpība ne tikai materiālu kvalitātei, bet arī to apstrādes procesam. Qualitex piedāvā arī apgērbu līniju GRIZZLYSKIN®, kas tiek ražota no ekoloģiska auduma - pilnīgi dabīga materiāla - eikalipta šķiedrām.